احمد نورانی

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان مهریه تعیین شود؟

در نظام حقوقی ایران رمزارزها پول محسوب نمی‌شوند و از جمله ارزهای مورد حمایت بانک مرکزی نیز نیستند.

خبرگزاری میزان- رمز ارز یا پول دیجیتال اعتبار قانونی ندارد و قابل توقیف نیست. چه اینکه در نظام حقوقی ایران رمزارز‌ها پول محسوب نمی‌شوند و از جمله ارز‌های مورد حمایت بانک مرکزی نیز نیستند

استفاده از ارز‌های دیجیتال برای پرداخت مهریه در ایران، در حال حاضر قانونی نیست و می‌تواند منجر به مشکلات حقوقی و مالی شود.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

معافیت مالیاتی محصولات زنبور عسل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی  مجلس با اصل استفساریه جزء یک بند الف ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

هنر شنیدن

صدایی که شنیدن آن را می توان از نو  شنید  و با گوش های  هنرمندانه دوباره به آن گوش سپرد. این هنر خوب شنیدن از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *