احمد نورانی

۱۳ مهر ۱۴۰۲

توضیحات تسنیم درباره علت ممانعت از خروج احمدی‌نژاد از کشور

تسنیم نوشت:
برخی رسانه‌ها گزارش دادند که محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور اسبق کشورمان امروز از فرودگاه امام خمینی(ره) قصد خروج از کشور و سفر به گواتمالا را داشته است، اما ماموران امنیتی از خروج وی ممانعت به عمل آورده‌اند.

برخی کانالهای نزدیک به احمدی‌نژاد در این باره نوشتند که وی «ممنوع الخروج» شده است.

در این باره بعضی منابع امنیتی گفتند که پیشتر برخی دستگاه‌های امنیتی با توجه به وضعیت کشور گواتمالا و امکان تهدیدات امنیتی برای او در این سفر به وی گفته بودند که از این سفر خودداری کند.

به گفته این منابع، ایران در کشور‌ گواتمالا سفارت خانه فعالی ندارد و از طرف دیگر رژیم صهیونیستی و بعضی گروه‌ها نیز در این کشور فعالیت قابل توجهی دارند.

این منابع گفتند که با توجه به اعلام پیشین به اقای احمدی نژاد و همچنین جلوگیری از خطرات احتمالی امنیتی این سفر برای این مقام سابق کشورمان، از سفر امروز او به گواتمالا ممانعت به عمل آمد.

رعایت جوانب امنیتی برای هرکدام از مقامات فعلی و سابق، صرف نظر از مواضع سیاسی آنها، جزو مسائلی است که دستگاه های امنیتی به صورت معمول به آن توجه دارند./فرهیختگان

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

ممنوعیت استفاده از رمزارزها

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در پیامکی به مردم هشدار داد رمزارزها مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *