احمد نورانی

۱۱ دی ۱۴۰۲

جمعه ۱۵ دیماه زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

محمد حسین دادخواه رئیس شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری: از آنجایی که ثبت نام متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری از طریق سازمان سنجش انجام می پذیرد، زمان برگزاری این آزمون همانطور که قبلا به اطلاع عموم رسید در روز جمعه ۱۵ دیماه سال جاری در ۳۱ استان و ۳۵ حوزه امتحانی در ۶۷ رشته به طور همزمان  برگزار خواهد شد.

آزمون در استانهای آذربایجان شرقی و در شهرهای تبریز و مراغه و آذربایجان غربی و  شهرهای ارومیه و میاندواب و در استان مازندران شهرهای ساری، بابلسر و چالوس و در سایر استان‌ها در مراکز استان برگزار خواهد شد.

در آزمون امسال ۸۵۲۲۶ نفر در ۶۷ رشته کارشناسی شرکت کردند که بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در استان های تهران با ۱۷هزار و ۹۲۴ نفر، خراسان رضوی ۵هزار و ۷۷۱ نفر، فارس ۵هزار و ۵۰۷ نفر، آذربایجان شرقی ۵هزار و ۴۰۸ نفر و مازندران۴هزار و ۷۲۶ نفر می باشد.

در رشته های راه و ساختمان ۳۳هززار و  ۹۹۴ نفر، حسابداری ۸هزار و ۱۹۷ نفر، کشاورزی  و منابع طبیعی ۵۰۵۵ نفر، برق و ماشین آلات و تاسیسات کارخانجات ۴هزار و ۸۷۵ نفر و تعیین نفقه ۴هزار و ۳۱۷ نفر ثبت‌نام کردند.

نتیجه این آزمون حداکثر ظرف مدت ۲ ماه آینده از طریق سایت سازمان سنجش و دیگر رسانه های دیداری و شنیداری به اطلاع متقاضیان خواهد رسید./  فارس

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *