احمد نورانی

۱۷ آبان ۱۴۰۲

پرداخت غرامت به خانواده حادثه دیدگان آتش سوزی کمپ لنگرود

رییس کل دادگستری استان گیلان با دعوت از مسئولین بیمه دانا در استان و شعبه لنگرود دستور داد حداکثر مساعدت در کمترین زمان به خانواده های آسیب دیدگان آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با دعوت از مسئولین بیمه دانا در استان و شعبه لنگرود دستور داد حداکثر مساعدت در کمترین زمان به خانواده های آسیب دیدگان آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود صورت گیرد.  

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه کمپ لنگرود مسئولیت خود را در قبال حوادث نزد بیمه دانا بیمه کرده بود اظهار داشت: با توجه به اینکه همه افراد حادثه دیده تحت بیمه مسئولیت مدنی نبوده بلکه تعداد اندکی از پذیرش شدگان و کارکنان تحت بیمه بودند لذا شرکت بیمه موظف است حداکثر تعهدات بیمه ای را در اسرع وقت در حق خانواده متوفیان کارسازی نماید.

وی در ادامه تصریح کرد: دستگاه قضایی از تمام ظرفیت های قانونی جهت حمایت از خانواده های این آسیب دیدگان استفاده می کند.

رئیس شورای قضایی استان در پایان با اشاره به اینکه پرونده مذکور در دادگستری در حال رسیدگی است گفت: با مسببین و متخلفین در این حادثه برخورد سریع و قاطع قانونی صورت خواهد گرفت و نتیجه اقدامات به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

ادله اثبات دعوا (علم قاضی)

بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز در یادداشتی به موضوع علم قاضی به عنوان یکی از ادله اثبات دعوا پرداخت. در این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *