درباره ما

۱- تسهیل  استفاده ی عموم مردم، از خدمات حقوقی تخصصی

با توجه به گران بودن حق الوکاله د‌ر پرونده های حقوقی، اگر شما قادر به پرداخت هزینه وکالت نمی باشید می‌توانید با تنظیم دادخواست ، لوایح و اخذ مشاوره حقوقی توسط وکلای مجرب موسسه نوران وکیل،  خود شخصا و بدون پرداخت هزینه  های سنگین دادرسی اقدام کرده و پرونده  شما با رعایت ترفندهای ظریف حقوقی به بهترین نحو به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید.

۲- تسهیل در انتخاب وکلای مجرب

موسسه حقوقی نوران وکیل با معرفی وکلای مجرب و متخصصِ کانون وکلا و مرکز مشاوران از کلانشهرهای: اهواز ،تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، ارومیه، تبریز  و کرج آمادگی ارائه کلیه خدمات حقوقی  به تمام هموطنان عزیز را دارد.
قبول وکالت در تمام انواع  پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی توسط وکلای مجرب و معتمد پایه یک دادگستری. موسسه حقوقی نوران وکیل در تمامی زمینه های حقوقی از جمله خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت کودک، استرداد جهیزیه، چک، سفته، ملک، تغییر نام و نام خانوادگی، تغییر سن در شناسنامه، دیه ، زندان، روابط نامشروع، تخلیه، سرقفلی و…. بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهد. به ما ایمیل بزنید, پیام بدهید و یا از طریق تلفن با ما تماس بگیرید.

۳- ارائه خدمات ویژه به افراد تحت پوشش کمیته ی امام  و بهزیستی

موسسه حقوقی نوران وکیل در راستای اعتلای عدالت در جامعه و مخصوصا احقاق حق به افرادی که تحت پوشش نهاد کمیته امداد و بهزیستی می باشد، خدمات ویژه‌ای برای این افراد در نظر دارد
افراد تحت پوشش با معرفی از نهاد های مربوط می توانند از این خدمات استفاده کنند:

۱- دریافت مشاوره رایگان در ۳ نوبت
۲- تنظیم لوایح و دادخواست حقوقی رایگان
۳- دریافت حداقل حق الوکاله طبق تعرفه قانونی و به صورت اقساط  مناسب

موسسه نوران وکیل معرفی وکلای مجرب