احمد نورانی

۱۳ تیر ۱۴۰۲

اعلام ساعات کاری جدید بانک‌ها تا ۱۵ شهریور

به نقل از دیده بان هشتم : بر طبق ابلاغ شورای هماهنگی بانک ها، ساعت کار شعبات بانک‌ها تا ۱۵ شهریور از ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ است.
شورای هماهنگی بانک‌ها تصویر نامه رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با موضوع ساعت کار بانک‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی را ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است: دستگاه‌های مشمول این بخشنامه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری، ضمن برنامه‌ریزی مناسب برای تداوم خدمت‌رسانی و حفظ رضایتمندی ارباب رجوع، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل را حداکثر تا ساعت ۱۳ قرار داده و مابقی ساعت موظفی را از طریق دورکاری جبران کنند.

ساعت کاری بانک ها، ادارات‌ کل و واحدهای ستادی
بر همین اساس و طبق ابلاغ شورای هماهنگی بانک‌ها، ساعت کار ادارات‌ کل و واحدهای ستادی نیز از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و در ساعت ۱۳ پایان می‌یابد و شعب از ساعت ۶:۳۰ شروع می‌شود و در ۱۲:۳۰ پایان می‌یابد.

روزهای کاری شعب و ادارات امور شعب بانکی در طول هر هفته از شنبه تا پنجشنبه و ادارات‌کل برخی بانک‌ها از شنبه تا چهارشنبه است.

معاینه فنی موتورسیکلت‌ها اجباری است

معاون پلیس راهور تهران بزرگ: رانندگی با هر وسیله نقلیه فاقد گواهی معاینه فنی معتبر ممنوع است. دارندگان وسایل نقلیه موتوری بدون استثنا مکلف هستند

تصمیم مهم مجلس در مورد املاک بانک ها

به گزارش خبرنگار جماران؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم نمایندگان بند ب ماده ۸ موافقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *