احمد نورانی

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

امکان دریافت کروکی الکترونیک در “پلیس من”

سردار حسین رمضانی معاون اجرایی پلیس راهور فراجا با اشاره به راهبرد تسهیل خدمات فراجا اظهار کرد: در راستای تدابیر فرمانده محترم کل انتظامی کشور و ریاست محترم پلیس راهور فراجا مبنی بر ارائه خدمات آسان و سریع به هموطنان عزیز با بررسی های انجام شده در سه حوزه استعلام تاریخچه پلاک ، دریافت کروکی الکترونیکی و استعلام تخلفات مربوط به حجاب  از طریق نرم افزار کاربردی پلیس فراهم کردیم.

قبل از این، مردم به‌منظور دریافت تاریخچه پلاک به پلیس راهور مراجعات حضوری داشتند و این امر مستلزم صرف زمان و هزینه زیادی بود. ولی اکنون به راحتی به این امکانات دسترسی خواهند داشت.

بسیاری از تصادفات امروز در سطح کشور  به صورت الکترونیک ترسیم می‌شود و فایل الکترونیک به بیمه مرکزی ارسال و از طریق بیمه به شرکت‌های طرف قرارداد بیمه مرکزی ارسال می شود تا آن ها بتوانند در راستای پرداخت خسارت‌ها نسبت به مردم عزیز خدمات خودشان را ارائه دهند.

وی تصریح کرد:  مردم جای نگرانی برایشان وجود داشت به این شکل که تمایل داشتند کروکی تصادف را هم در اختیار داشته باشند که اکنون این امکان را در برنامه کاربردی پلیس من به وجود آوردیم که متقاضیان می‌توانند پس از ورود به برنامه پلیس من و مراجعه به بخش خدمات راهور ، قسمت کروکی تصادفات و وارد کردن پلاک خودروی مورد نظر کروکی خود را دریافت نمایند متقاضی باشد دریافت کنند.

برخی از هموطنان عزیز زمانی که می‌خواهند بیمه جدیدی را برای خودروی خود فعال کنند  نیاز به تاریخچه پلاک خود داشتند که به این منظور با همکاری بیمه مرکزی وب سرویس دو طرفه فعال شده و پلیس راهور اطلاعات تاریخچه پلاک را همزمان از طریق اپلیکیشن پلیس من و بیمه مرکزی در اختیار شرکت‌های بیمه‌ای هم قرار گرفته که مردم عزیز می توانند از طریق اپلیکیش پلیس من فایل pdf را به راحتی دریافت کنند.

برخی از هموطنان عزیز بعضا  بلاتکلیف بودند که پلاکشان در حوزه موضوعات عفاف و حجاب آیا دارای شکایتی هست یا خیر که باید به مراکز تعویض پلاک ما مراجعه می کردند ولی در حال حاضر این امکان نیز در برنامه کاربردی پلیس من قرار داده شده و می‌توانند زمانی که می‌خواهند فعالیت نقل و انتقالی انجام دهند یا خدماتی را دریافت کنند استعلام لازم را دریافت کنند./ تسنیم

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

معافیت مالیاتی محصولات زنبور عسل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی  مجلس با اصل استفساریه جزء یک بند الف ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

هنر شنیدن

صدایی که شنیدن آن را می توان از نو  شنید  و با گوش های  هنرمندانه دوباره به آن گوش سپرد. این هنر خوب شنیدن از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *