احمد نورانی

۷ آبان ۱۴۰۲

بازداشت مدیران ۲ شرکت پیش‌فروش خودرو در تاکستان

ایسنا/قزوین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا بنا بر اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد صمدی اظهار کرد: با توجه به فعالیت تعدادی از شرکت‌های پیش فروش خودرو در تاکستان مجموعه قضایی به صورت قاطع با افرادی که در قالب شرکت و واحدهای صنفی بدون مجوز در زمینه پیش فروش خودرو فعالیت کرده و با شگردهای مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کنند؛ برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر مدیران ۲ شرکت پیش فروش خودرو که با جذب سرمایه‌های مردم با اقدامات متقلبانه وعده تحویل خودرو داده بودند با دستور قضایی دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان خاطرنشان کرد: مدیر یکی از این شرکت‌ها که بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از دارایی‌های بیش از هزار نفر را دریافت کرده دستگیر شده و تعداد چهار نفر از مدیران شرکت دیگر که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از ۵۰۰ نفر جمع آوری کرده بود نیز در بازداشت به سر می‌برند.

صمئی در پایان بیان کرد: این افراد علی رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه‌های مردم در روزهای اخیر اقدام موثری انجام نداده، به همین دلیل بعد از دستگیری مدیران این شرکت‌ها و تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم برای پرداخت بدهی مالباختگان صورت خواهد گرفت.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

انواع اوراق قضایی

اوراق قضایی مانند: دادخواست و شکواییه، باید از سوی متقاضی در جایگاه خواهان یا شاکی تکمیل و به مرجع قضایی ارائه شود و برخی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *