احمد نورانی

۲ آبان ۱۴۰۲

تزریق «رایگان» واکسن آنفلوآنزا به سالمندان و معلولان مراکز نگهداری/ تزریق با اجازه «قیم»

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران توضیحاتی در خصوص اختصاص واکسن رایگان آنفلوآنزا به سالمندان و معلولان مستقر در مراکز سازمان بهزیستی ارائه کرد.

یوسف رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وجود ۱۷۲ مرکز نگهداری در استان تهران، اظهار کرد: حدود ۱۲ هزار مددجو در این مراکز مستقر هستند که با توجه به میزان آسیب‌پذیری سالمندان و معلولان، واکسن آنفلوآنزا براساس پروتکل‌ بهداشتی تعریف شده و مشروط به اجازه قیم، در مراکز تزریق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری در مجموع حدود ۳۵۰۰ دز واکسن آنفلوآنزا به بهزیستی استان تهران اختصاص یافته است، گفت: در بخش اول، ۲۴۰۰ دز واکسن تحویل گرفته شد و همچنین قرار است یک هزار و ۱۱۰ دز دیگر نیز هفته آینده تحویل بگیریم.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران ادامه داد: از هفته آینده و بعد از دریافت سهمیه باقی‌مانده، واکسن به مددجویان تزریق خواهد شد.

رضایی افزود: ۳۵۰۰ دز واکسن آنفلوآنزا سهمیه‌ اختصاص یافته به سازمان بهزیستی بوده است؛ از همین رو به مددجویانی که دارای خانواده و تمکن مالی هستند اعلام می‌کنیم تا خودشان واکسن را تهیه کنند.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

ادله اثبات دعوا (علم قاضی)

بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز در یادداشتی به موضوع علم قاضی به عنوان یکی از ادله اثبات دعوا پرداخت. در این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *