احمد نورانی

۲۴ شهریور ۱۴۰۲

دعوت ۵ داور زن برای جام ملت‌های آسیا قطر

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نخستین‌بار در تاریخ نام ۵ داور زن را در فهرست داوران برای قضاوت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قرار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به میزبانی کشور قطر از ۱۲ ژانویه تا ۱۰ فوریه برگزار خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای قضاوت این بازی‌ها اسامی ۷۴ داور را اعلام کرد که ۳۵ نفر از آن‌ها داور وسط و ۳۹ نفر هم کمک داور هستند.

نکته جالب این که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نخستین‌بار در تاریخ نام ۵ داور زن را در فهرست داوران برای قضاوت این رقابت‌ها قرار داده است که از این پنج نفر دو نفر داور وسط هستند.

یوشی یاماشیتا ژاپنی، سرشناس‌ترین داور زن این رقابت‌ها خواهد بود که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم دعوت شد.

کاترین مارگریت از استرالیا  دیگر داور وسط زن دعوت شده برای جام ملت‌های آسیا قطر است. دو کمک داور از ژاپن و یک کمک داور از کره جنوبی هم برای قضاوت در این رقابت بزرگ دعوت شده‌اند.

این رقابت‌ها به میزبانی ۹ ورزشگاه در قطر برگزار می‌شود و قرار است که از مرحله گروهی به کمک VAR برگزار شود

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

دستگیری باند کلاهبرداری با رسید جعلی

معاون دادستان قم: با شکایت متعدد مال‌باختگان پرونده‌ای در شعبه ۱۳ دادیاری دادسرای جرایم رایانه‌ای شهرستان قم تشکیل شد. متهم اصلی و ۲ هم‌دست او با

مالیات از دستفروشان

سیاح در پاسخ به این سوال که برخی از دستفروشان نگران این هستند که با احراز هویت و ارایه اطلاعات مشمول مالیات شوند، آیا دستفروشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *