احمد نورانی

۲۴ شهریور ۱۴۰۲

دعوت ۵ داور زن برای جام ملت‌های آسیا قطر

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نخستین‌بار در تاریخ نام ۵ داور زن را در فهرست داوران برای قضاوت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قرار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به میزبانی کشور قطر از ۱۲ ژانویه تا ۱۰ فوریه برگزار خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای قضاوت این بازی‌ها اسامی ۷۴ داور را اعلام کرد که ۳۵ نفر از آن‌ها داور وسط و ۳۹ نفر هم کمک داور هستند.

نکته جالب این که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نخستین‌بار در تاریخ نام ۵ داور زن را در فهرست داوران برای قضاوت این رقابت‌ها قرار داده است که از این پنج نفر دو نفر داور وسط هستند.

یوشی یاماشیتا ژاپنی، سرشناس‌ترین داور زن این رقابت‌ها خواهد بود که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم دعوت شد.

کاترین مارگریت از استرالیا  دیگر داور وسط زن دعوت شده برای جام ملت‌های آسیا قطر است. دو کمک داور از ژاپن و یک کمک داور از کره جنوبی هم برای قضاوت در این رقابت بزرگ دعوت شده‌اند.

این رقابت‌ها به میزبانی ۹ ورزشگاه در قطر برگزار می‌شود و قرار است که از مرحله گروهی به کمک VAR برگزار شود

معاینه فنی موتورسیکلت‌ها اجباری است

معاون پلیس راهور تهران بزرگ: رانندگی با هر وسیله نقلیه فاقد گواهی معاینه فنی معتبر ممنوع است. دارندگان وسایل نقلیه موتوری بدون استثنا مکلف هستند

تصمیم مهم مجلس در مورد املاک بانک ها

به گزارش خبرنگار جماران؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم نمایندگان بند ب ماده ۸ موافقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *