احمد نورانی

۱۴ آذر ۱۴۰۲

شناسایی یک میلیون ملک دولتی برای مولدسازی

خزانه‌دار کل کشور گفت: در راستای مولدسازی تاکنون بیش از یک میلیون مال غیر منقول دولت شناسایی شده که این دارایی‌ها را سنددار کردیم.

به گزارش ایسنا، رحمت‌الله اکرمی در حاشیه مراسم روز حسابدار، درباره دارایی‌های شناسایی شده دولتی اظهار کرد: در خصوص مولدسازی بهتر است که با رئیس سازمان خصوصی سازی صحبت کنید ولی تا کنون بیش از یک میلیون مال غیر منقول دولت شناسایی شده که این دارایی‌ها را سنددار کردیم.

وی افزود: بسیاری از اموال غیرمنقول دولت سند نداشت. اقدامی که هم‌اکنون با هماهنگی سازمان ثبت پیش می‌بریم این است که این دارایی‌ها را سنددار می‌کنیم.

معاون وزیر اقتصاد تصریح کرد: برخی از دارایی‌های دولتی که شناسایی نشده بود شناسایی کردیم یا مردم شناسایی کردند. کار خوب پیشرفته اما باید تا آخرین مال غیر منقول دولت ادامه پیدا کند.

به گفته اکرمی، شناسایی و سنددار کردن املاک و اموال غیرمنقول دولتی کار بزرگی است که سالیان سال طول می‌کشد ولی انشالله به سرانجام می‌رسد. پیشرفت کار خوب بوده است.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

آشنایی باچند اصطلاح مهم حقوقی

۱- توقیف دادرسی: در دعاوی مدنی پس از شروع به محاکمه در مواردی که قانون تصریح می‌کند مرجع رسیدگی می‌تواند برای مدتی دادرسی را متوقف سازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *