احمد نورانی

۲۸ تیر ۱۴۰۲

قاضی قلابی در ساری دستگیر شد

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: با تلاش و رصد اطلاعاتی ماموران حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران، فردی که با جعل عنوان قاضی از مردم کلاهبرداری می کرد، دستگیر و روانه زندان شد.
به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران،حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری اظهار کرد: متهم خود را به عنوان قاضی معرفی کرده و ضمن فریب مردم و وعده هایی مانند حل و فصل پرونده ها و تاثیرگذاری در تصمیم مقام قضایی و هم‌چنین استخدام فرزندان آنان در دادگستری، از مراجعین به دادگستری قبل از ورود به اماکن قضایی اخاذی می کرد.

رئیس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: برای متهم مذکور پرونده قضایی تشکیل شده و وی جهت طی تحقیقات تکمیلی با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است

اکبری تاکید کرد: مردم مازندران می توانند در صورت وجود هرگونه شکایت در این خصوص، به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مراجعه کنند.

رئیس کل دادگستری مازندران به اشخاصی که قصد سوء استفاده و کلاهبرداری از مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی استان را داشته باشند هشدار داد که نظارت کامل توسط نهادهای نظارتی صورت گرفته و در صورت شناسایی برخورد قاطع قانونی صورت خواهد گرفت./دیده بان هشتم

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *