احمد نورانی

۹ مهر ۱۴۰۲

هیچ خودروی دست دومی وارد گمرک نشده است

رئیس کل گمرک ایران گفت: در حال حاضر رفت و برگشت‌های کارشناسی انجام شده اما هنوز آیین نامه اجرایی واردات خودروهای دست دوم نهایی نشده است و به همین دلیل واردات خودروهای دست دوم صورت نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد رضوانی‌فر رئیس کل گمرک در رسانه ملی در خصوص واردات خودروهای دست دوم، گفت: فعلاً خودروی دسته دومی به گمرکات کشور وارد نشده است چون هنوز بعد از تصویب لایحه دو فوریتی تیرماه مجلس شورای اسلامی آیین نامه اجرایی آن توسط وزارت صنعت نهایی نشده است.

وی افزود: در حال حاضر رفت و برگشت‌های کارشناسی انجام شده اما هنوز آیین نامه اجرایی واردات خودروهای دست دوم نهایی نشده است و به همین دلیل واردات خودروهای دست دوم صورت نگرفته است.

معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران، تصریح کرد: احکام بودجه ابلاغ می شود اما آیین نامه های اجرایی متناسب با آن که باید در یکی از وزارتخانه ها یا سازمانهای ذیربط تنظیم شود با یک تاخیر زمانی تنظیم می شود که در تلاشیم با بکارگیری سیاست هایی این مشکل را برطرف کنیم.

.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

ادله اثبات دعوا (علم قاضی)

بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز در یادداشتی به موضوع علم قاضی به عنوان یکی از ادله اثبات دعوا پرداخت. در این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *