احمد نورانی

۱۹ آبان ۱۴۰۲

پاسخ شهرداری لواسان به درخواستی درباره ارائه اطلاعات خانه‌های لوکس

روابط عمومی شهرداری لواسان به اخباری مبنی بر امتناع این شهرداری از ارایه اطلاعات خانه‌های لوکس پاسخ داد و اعلام کرد که این شهرداری در اجرای تکالیف قانونی خود در حال انجام ممیزی و احصاء آمار و اطلاعات مد نظر اداره مالیاتی بوده که مرحله اول این اطلاعات به زودی ارسال و در آینده ای نزدیک کلیه آمارهای مد نظر ارائه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لواسان پیرو اخبار منتشر شده مبنی بر امتناع شهرداری لواسان از ارائه اطلاعات خانه‌های لوکس، اعلام کرد:« به اطلاع می‌رساند طی مکاتبات انجام شده توسط شهرداری لواسان با اداره امور مالیاتی اعلام گردید که شهرداری فاقد بانک اطلاعاتی موضوع آئین نامه اجرایی بند (ع) تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور بوده که احصاء و شناسایی املاک فوق مستلزم همکاری دستگاه‌های مختلف است.

از آنجایی که ارائه آمار تقریبی و نادرست دارای بار قانونی است، شهرداری لواسان در اجرای تکالیف قانونی خود در حال انجام ممیزی و احصاء آمار و اطلاعات مد نظر اداره محترم مالیاتی بوده که مرحله اول این اطلاعات به زودی ارسال و در آینده ای نزدیک کلیه آمار های مد نظر ارائه خواهد شد.»

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

ادله اثبات دعوا (علم قاضی)

بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز در یادداشتی به موضوع علم قاضی به عنوان یکی از ادله اثبات دعوا پرداخت. در این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *