احمد نورانی

۹ شهریور ۱۴۰۲

پسر نتانیاهو به پرداخت غرامت به اتهام افترا محکوم شد

دادگاهی در اراضی اشغالی «یائیر نتانیاهو»، پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به پرداخت ۱۳۰ هزار شِکل (۳۴ هزار دلار) به جرم افترا علیه یکی از اعضای سابق حزب اپوزیسیون محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت نوشت: دادگاهی در کفار سابا یائیر نتانیاهو را به پرداخت غرامت به ارزش ۱۳۰ هزار شکل به «دانا کشدی»، فعال اجتماعی و عضو حزب آبی و سفید ملزم کرد که علیه وی به اتهام افترا شکایت کرده بود.

بر اساس گزارش این روزنامه، دادگاه همچنین پسر نتانیاهو را موظف به پرداخت بخشی از هزینه دادرسی (۷۸۷ شِکل) و هزینه وکالت به مبلغ ۲۶۰۰۰ شکل(۶۸۲۷ دلار) کرد.

کشدی که در حزب آبی و سفید به رهبری بنی گانتز، وزیر جنگ پیشین، قبل از انتخابات کنست فعالیت داشت، در اوت ۲۰۲۰ علیه پسر نتانیاهو شکایت کرد و اظهار داشت: یائیر نتانیاهو با انتشار دو توییت، تلویحا وی را متهم به داشتن رابطه با گانتز قبل از انتخابات کرده بود.

در مقابل، پسر نتانیاهو مدعی شده است که توییت‌ها چنین معنایی را نمی‌رساند و وی هیچ اشاره تلویحی به وجود رابطه نامناسب بین شاکی و گانتز نکرده است.

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

چند توصیه هنگام خرید اینترنتی

رئیس پلیس فتا البرز: افراد سودجو با استفاده از ترفند های جذاب تبلیغاتی تلاش می‌کنند تا خریداران و کاربران اینترنتی را که از آگاهی لازم

کنکوری‌ها مراقب کلاهبرداران باشند

رئیس پلیس فتا: به مردم می‌گوییم کسانی که وعدهٔ فروش سوال یا قبولی در کنکور می‌دهند، کلاهبردار هستند و برای پول شما برنامه دارند. استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *