احمد نورانی

۹ شهریور ۱۴۰۲

پسر نتانیاهو به پرداخت غرامت به اتهام افترا محکوم شد

دادگاهی در اراضی اشغالی «یائیر نتانیاهو»، پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به پرداخت ۱۳۰ هزار شِکل (۳۴ هزار دلار) به جرم افترا علیه یکی از اعضای سابق حزب اپوزیسیون محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت نوشت: دادگاهی در کفار سابا یائیر نتانیاهو را به پرداخت غرامت به ارزش ۱۳۰ هزار شکل به «دانا کشدی»، فعال اجتماعی و عضو حزب آبی و سفید ملزم کرد که علیه وی به اتهام افترا شکایت کرده بود.

بر اساس گزارش این روزنامه، دادگاه همچنین پسر نتانیاهو را موظف به پرداخت بخشی از هزینه دادرسی (۷۸۷ شِکل) و هزینه وکالت به مبلغ ۲۶۰۰۰ شکل(۶۸۲۷ دلار) کرد.

کشدی که در حزب آبی و سفید به رهبری بنی گانتز، وزیر جنگ پیشین، قبل از انتخابات کنست فعالیت داشت، در اوت ۲۰۲۰ علیه پسر نتانیاهو شکایت کرد و اظهار داشت: یائیر نتانیاهو با انتشار دو توییت، تلویحا وی را متهم به داشتن رابطه با گانتز قبل از انتخابات کرده بود.

در مقابل، پسر نتانیاهو مدعی شده است که توییت‌ها چنین معنایی را نمی‌رساند و وی هیچ اشاره تلویحی به وجود رابطه نامناسب بین شاکی و گانتز نکرده است.

معاینه فنی موتورسیکلت‌ها اجباری است

معاون پلیس راهور تهران بزرگ: رانندگی با هر وسیله نقلیه فاقد گواهی معاینه فنی معتبر ممنوع است. دارندگان وسایل نقلیه موتوری بدون استثنا مکلف هستند

تصمیم مهم مجلس در مورد املاک بانک ها

به گزارش خبرنگار جماران؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم نمایندگان بند ب ماده ۸ موافقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *