احمد نورانی

۷ مرداد ۱۴۰۲

یک وکیل به اتهام کلاهبرداری در گنبدکاووس دستگیر شد

  حیدر آسیابی در گفت‌وگویی اظهار کرد: یک وکیل با سوء استفاده از جایگاه خود، قربانیان را در راهرو‌های دادگستری و دادسرا، شناسایی و پس از جلب اعتماد آنان، در ازای مبالغ چند میلیونی وعده پیگیری پرونده‌های‌شان را می‌داد.
وی افزود: این فرد همچنین با جعل اوراق قضایی، مدعی صدور حکم جلب قربانیان می‌شد و با این ترفند هم از افراد برای رفع مشکلی که اصلا وجود خارجی نداشت، پول می‌گرفت.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به رفت و آمد‌ها و رفتار این وکیل مشکوک شدند و پس از چند ماه رصد و کار اطلاعاتی، از اقدامات مجرمانه او پرده برداشتند و بالاخره هنگام ارتکاب جرم، دستگیر و روانه زندان شد.

آسیابی افزود: پرونده متهم در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب گنبدکاووس در حال تکمیل تحقیقات است و افرادی که قربانی این فرد شده اند برای طرح شکایت می‌توانند به این شعبه مراجعه کنند.

شماره ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان در طول شبانه روز، گزارش‌های مردم درباره کارچاق کن‌ها و متخلفان در حوزه‌های قضایی و دستگاه‌های تابعه قوه قضاییه در استان را ثبت و ضبط می‌کند./دیده بان هشتم

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

آیین نامه واردات خودروهای کارکرده

به گزارش وکلاپرس / در آیین نامه واردات خودروهای کارکرده (موضوع ماده ۱۱ قانون ساماندهی صنعت خودرو) که متن آن در ادامه آمده است، واردات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *