دسته بندی سوالات: مشاوره امور مهریه

اگر زن قبل از انکه حقوق مالی خود را دریافت کند، به ثبت طلاق و اجرای صیغه طلاق در دفتر خانه رسمی طلاق رضایت دهد، ایا می تواند مهریه و نفقه و اجرت المثل خود را از شوهر مطالبه کند؟

وقت بخیر در پاسخ: در هرحال، مستفاد از قسمت اخر ماده ۲۹ قانون حمایت خانواده، هرگاه زن بدون دریافت حقوق مذکور به ثبت طلاق رضایت