وکیل خدمات حقوقی آنلاین نوران وکیل موسسه حقوقی

تعرفه خدمات حقوقی آنلاین

موسسه حقوقی حقوق نوران وکیل عدل ایرانیان (شناسه ملی ۱۴۰۱۱۷۲۳۶۷۸) با مجوز رسمی شماره ۲۵۲۷۴۳۴ صادره از کانون وکلای دادگستری و شماره ثبت ۱۱۷ خدمات مشاوره حقوقی رایگان و غیر رایگان زیر را خدمت شما هموطن گرامی ارائه می‌کند. ( برای آشنایی بیشتر با موسسه و اهداف آن به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.) در صورت تمایل به استفاده از هرکدام از خدمات حقوقی آنلاین معرفی شده, با کلیک کردن بر روی دکمه زیر خدمت به صفحه مربوطه رفته و خدمت مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی

هزینه تنظیم دادخواست, شکواییه, لایحه دفاعی, اظهارنامه با توجه به نوع پرونده و پیچیدگی مسئله حقوقی محاسبه می‌شود.

تنظیم دادخواست

تنظیم اظهارنامه

تنظیم شکواییه

خدمات حقوقی آنلاین نوران وکیل موسسه حقوقی

تنظیم لایحه

اوراق قضایی از مهمترین ارکان یک دعوای حقوقی هستند. برای آشنایی بیشتر با این اوراق مقاله “تفاوت دادخواست, لایحه و شکواییه” و همچنین در صورت علاقمندی به نحوه تنظیم دادخواست و نکاتی درباره نوشتن یک لایحه خوب می‌توانید مراجعه کنید.

هزینه تنظیم اوراق قضایی با توجه به نوع پرونده و پیچیدگی مسئله حقوقی محاسبه می‌شود. بر همین اساس جهت تعیین دقیق هزینه در ابتدا می‌توانید از طریق دریافت مشاوره متنی آنلاین و رایگان موسسه نوران وکیل با تیم حقوقی اطلاعات اولیه لازم جهت تنظیم این اوراق را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره متنی توسط وکیل دادگستری یا کارشناس حقوقی, به صورت برخط (آنلاین) کاملاً رایگان!

مشاوره متنی

توسط وکیل دادگستری یا کارشناس حقوقی, به صورت برخط (آنلاین) کاملاً رایگان! 

مشاوره صوتی توسط وکیل دادگستری یا کارشناس حقوقی

مشاوره صوتی

منحصراً توسط وکیل دادگستری, هزینه این مشاوره  حقوقی در ازای هر ۱۵ دقیقه ۱۰۰هزار تومان است.

مشاوره تصویری با وبکم توسط وکیل دادگستری یا کارشناس حقوقی

مشاوره تصویری

منحصراً توسط وکیل دادگستری,هزینه این مشاوره حقوقی در ازای هر ۱۵ دقیقه ۲۰۰ هزار تومان است.

۱- مشاوره صوتی آنلاین

این نوع مشاوره حقوقی منحصراً توسط وکیل دادگستری انجام می‌شود. هزینه این خدمت مشاوره حقوقی در ازای هر ۱۵ دقیقه ۱۰۰ هزار تومان است. جهت رزرو تاریخ و ساعت این نوع مشاوره و پرداخت آنلاین اینجا وارد شوید.

۲- مشاوره تصویری آنلاین

این نوع مشاوره حقوقی منحصراً توسط وکیل دادگستری انجام می‌شود. هزینه این مشاوره حقوقی در ازای هر ۱۵ دقیقه ۲۰۰ هزار تومان است. جهت رزرو تاریخ و ساعت مشاوره و پرداخت آنلاین اینجا وارد شوید.

۳- مشاوره متنی آنلاین

این نوع مشاوره حقوقی از طریق چت موجود در وبسایت به صورت آنلاین و برخط برای شما عزیزان میسر است. این نوع مشاوره کاملاً رایگان بوده و توسط وکیل دادگستری، کارآموز وکالت و کارشناس حقوقی انجام می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر اینجا وارد شوید

معرفی وکیل

معرفی وکیل و کارشناس خدمات حقوقی در سراسر ایران
خدمات آنلاین وکیل مشاوره حقوقی در سراسر ایران
مشاوره خدمات حقوقی آنلاین و کارشناس خدمات حقوقی تنظیم اوراق قضایی

کافیست با ما از طریق مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل در ارتباط باشید تا تیم حقوقی موسسه، مشخصات و شماره تماس وکیل دادگستری مورد درخواست شما را در هر کجای کشور به صورت کاملاً رایگان خدمت شما ارسال نمایند.

خدمات حقوقی آنلاین ویژه

ارائه خدمات حقوقی به صورت ویژه به افراد تحت پوشش کمیته امام (ره) و بهزیستی

موسسه حقوقی نوران وکیل در راستای اعتلای عدالت در جامعه و مخصوصا احقاق حق افراد آسیب‌پذیر جامعه و اشخاص تحت پوشش نهادهای حمایتی مثل کمیته امداد و بهزیستی، خدمات ویژه‌ای برای این افراد در نظر دارد. افراد تحت پوشش با معرفی از نهاد های مربوط یا ارائه کارت مرتبط می‌توانند با تخفیف قابل توجه در هزینه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین از خدمات موسسه بهره‌مند شود:
 
۱- دریافت خدمات مشاوره حقوقی با تخفیفات ویژه
۲- تنظیم اوراق قضایی از جمله لوایح ،دادخواست و… با تخیفات ویژه
۳- دریافت حداقل حق الوکاله طبق تعرفه قانونی و یا به‌صورت اقساط مناسب با موافقت همکار محترم در صورت ورود و قبول پرونده افرادِ تحت پوشش
“لازم به ذکر است تایید استحقاق این افراد گرامی جهت دریافت خدمات ویژه موسسه نوران وکیل در هنگام ارتباط مستقیم با مدیر موسسه انجام می گیرد.”