احمد نورانی

۳ اسفند ۱۴۰۱

آرایشگر‌ها اجازه ارائه خدمات پزشکی را ندارند

مدیرکل امور کمیسیون‌های سازمان پزشکی قانونی کشور:
در صورتی که آرایشگر در حین ارائه خدمات پزشکی در حوزه زیبایی به فردی آسیب وارد کند مجرم محسوب می‌شود و جرم او “دخالت در امور پزشکی” است، ضمن آنکه باید خسارت آسیب وارده که شامل دیه و ارش می‌شود را نیز جبران کند.
موضوع جراحی پلاستیک و ترمیمی با هزار و ۲۵ شکایت پس از دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان و زایمان، در رتبه چهارم میزان قصور و شکایات در هشت ماهه سال جاری قرار گرفته است.

به نقل از سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر بابک سلحشور افزود: متاسفانه طی سال های اخیر شاهد افزایش ارائه خدمات پزشکی به ویژه در حوزه زیبایی توسط افراد غیر متخصص و فاقد صلاحیت هستیم که همین امر میزان آسیب و در پی آن شکایات مطرح شده در کمیسیون ها را افزایش داده است.
وی تأکید کرد: پرداخت هزینه کمتر و یا تبلیغات صفحات مجازی نباید معیار انتخاب یک مرکز برای دریافت خدمات زیبایی باشد بلکه لازم است پس از بررسی و اطمینان از مهارت، توانایی و تخصص افراد، یک مرکز را برای دریافت خدمات زیبایی انتخاب کنیم

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

دستگیری باند کلاهبرداری با رسید جعلی

معاون دادستان قم: با شکایت متعدد مال‌باختگان پرونده‌ای در شعبه ۱۳ دادیاری دادسرای جرایم رایانه‌ای شهرستان قم تشکیل شد. متهم اصلی و ۲ هم‌دست او با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *