احمد نورانی

۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

خدمات اپلیکیشن “پلیس من”

اپلیکیشن “پلیس من” برای راحتی شهروندان طراحی و به مخاطبان  عرضه شد و بنا شد اکثر خدماتی که در دفاتر پلیس+۱۰ انجام می‌شود، در این اپلیکیشن هم به مخاطبان ارائه شود.

مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا: اپلیکیشن “پلیس من” در واقع یک دفتر پلیس+۱۰ مجازی است؛ همان‌طور که مردم برای انجام برخی خدمات مربوط به پلیس به دفاتر پلیس+۱۰ در سراسر کشور مراجعه می‌کنند، می‌توانند به این اپلیکیشن هم مراجعه و با پرداخت هزینه‌ای مانند هزینه مراجعه حضوری این خدمات را به‌صورت آن‌لاین دریافت کنند.

البته در دفاتر پلیس+۱۰ تعداد ۲۷ خدمت به مردم ارائه داده می‌شود و در اپلیکیشن “پلیس من” ۳۵ خدمت به مردم ارائه داده می‌شود! همچنین برخی از خدمات در اپلیکیشن “پلیس من” قرار است به‌زودی افتتاح شود.

در دستور کار داریم خدمات جدیدتری را به‌روی این اپلیکیشن اجرا کنیم تا هر پلیسی بخشی از خدمات خود را در این اپلیکیشن به مردم ارائه دهد تا دیگر مردم برای دریافت این خدمات نیاز به مراجعه به مراکز انتظامی نداشته باشند.

به‌ عنوان مثال اکنون در اپلیکیشن “پلیس من” در بخش “پلیس پیشگیری” خدماتی مانند استعلام پرونده و اضافه کردن مستندات، ثبت سرقت خودرو، ثبت سرقت موتورسیکلت و… انجام می‌شود.

امکان پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی به اپلیکیشن “پلیس من” اضافه شده است؛ در گذشته فقط امکان مشاهده جرائم وجود داشت اما با پیگیری فراجا و برگزاری جلسات با بانک مرکزی، امکان پرداخت جرائم با لینک مستقیم پرداخت نیز اضافه شده است.

جرائم راهنمایی و رانندگی تماماً به‌وسیله شناسه “بهداد” اخذ و به حساب خزانه ملی واریز می‌شود و هیچ مبلغی نزد پلیس نمی‌ماند./ تسنیم

مشاوره آنلاین و رایگان موسسه حقوقی نوران وکیل

معافیت مالیاتی محصولات زنبور عسل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی  مجلس با اصل استفساریه جزء یک بند الف ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

هنر شنیدن

صدایی که شنیدن آن را می توان از نو  شنید  و با گوش های  هنرمندانه دوباره به آن گوش سپرد. این هنر خوب شنیدن از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *